Vialle LPDI w Płocku

Vialle LPDI w Płocku
Vialle LPDI w Płocku


Zapraszamy do naszego serwisu VIALLE w Płocku.
VIALLE LPdi czyli ciekły wtrysk gazu do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa!

Vialle LPdi jest to najbardziej zaawansowany technologicznie system do zasilania pojazdów gazem dostępny na rynku. System LPdi działa na zasadzie wtrysku benzyny gdzie paliwo jest wtryskiwane bezpośrednio do komory spalania. Dzięki temu kultura pracy (parametry) silnika i właściwości jezdne pojazdu zasilanego gazem zostały zachowane bez zmian.
Sercem instalacji VIALLE LPdi jest chroniony patentem moduł FSU (*moduł zmiany paliwa), który pozwala na płynne zmiany zasilania pomiędzy gazem a benzyną. Moduł ten kieruje wybrane paliwo do pompy wysokiego ciśnienia w silniku, która z kolei powoduje wzrost ciśnienia paliwa do ponad 100 bar tuż przed wprowadzeniem paliwa do komory spalania. Wyjątkowym rozwiązaniem w systemie VIALLE LPdi jest fakt, że rozruch auta następuje również na gazie. W każdej chwili kierowca ma oczywiście możliwość wyboru paliwa naciskając przycisk zamontowany w kabinie. Instalacja gazowa VIALLE LPdi pozwala na wykorzystanie oryginalnych części związanych z wtryskiem bezpośrednim zamontowanych fabrycznie w aucie w celu zasilania pojazdu gazem w fazie ciekłej. Ingerencja związana z montażem tej instalacji gazowej jest zatem minimalna. Wykorzystuje się w tym celu m.in.: pompę wysokiego ciśnienia, wtryskiwacze benzynowe, czujniki ciśnienia.
Wszystkie podzespoły są przetestowane i certyfikowane zgodnie z normą EC67-R01.

Silniki z wtryskiem bezpośrednim paliwa są stosowane przez większość producentów takich jak:
Audi, VW, Skoda, Seat, Kia, Hyundai, BMW, Ford, Peugeot, Mercedes, Fiat, Toyota.

Zalety instalacji VIALLE LPdi:
[bulletlist]

  • system może pracować stale na gazie (włącznie z odpaleniem silnika). W odróżnieniu od innych systemów gazowych na rynku – benzyna nie jest w ogóle potrzebna.
  • sterowanie silnikiem jest w pełni kontrolowane przez oryginalny benzynowy komputer auta.
  • system nie jest wrażliwy na czynniki zewnętrzne takie jak: wilgotność, temperatura, ciśnienie.
  • redukcja wydatków na paliwo o ok. 50%.
  • ochrona środowiska – redukcja emisji Co2,

[/bulletlist]
Vialle LPDI w Płocku