Obejmy opaskiopaski obejmy

Stosowanie najwyższej jakości produktów w przemyśle maszyn budowlanych, drogowych, maszyn rolniczych, leśnych i silnikach mechanicznych elementy łączące mogą być narażone na trudne warunki pracy, wymagające optymalnego podtrzymania, bezpieczeństwa i niezawodności. Szczelne oferowane przez nas obejmy opaski są cenione za trwałość i wydajność, co powoduje mniejsze przestoje i więcej zadowolonych klientów oraz użytkowników końcowych.


Do najpopularniejszych obejm i opasek w naszej ofercie można zaliczyć:

  • Obejmy GBS powszechnie stosowane do mocowania przewodów elastycznych, z twardej gumy, zbrojonych stalą, pracujących w instalacjach próżniowych lub ciśnieniowych. Obejma jednoczęściowa skręcana śrubą M10.
  • Uniwersalna opaska ślimakowa zgodna z normą DIN 3017. Taśma i obudowa śruby wykonana ze stali nierdzewnej wg DIN 1.4016 (AISI 430, H 17) a śruba cynkowana galwanicznie (wolne od Chromu VI wartościowego). Łeb śruby przystosowany do zakręcania śrubokrętem płaskim, krzyżowym.
  • Obejmy MINI przeznaczona jest do cienkościennych węży o małych średnicach wykonanych z miękkich materiałów. Dzięki gładkiej powierzchni wewnętrznej i wyprofilowanym krawędziom taśmy o szerokości 9 mm, nie uszkadza węża. Nakrętka skręcająca obejmę, nie wypada z gniazda nawet po całkowitym wykręceniu śruby.
  • Opaski OETIKER służy do łączenia węży niskociśnieniowych. Stal ocynkowana i pasywowana w kolorze żółtym Obejmy Oetiker z 1 uchem nie posiadają kłopotliwych zapięć ani śrub i są idealne do zastosowań w ciasnych przestrzeniach.
  • Obejmy RSGU mocująca do rur, kabli, przewodów sztucznych, wykonana z taśmy ocynkowanej w wkładką gumową. Otwory mocujące na śrubę M5 wzmocnione specjalnymi nakładkami.
  • Opaska FBS ze stali sprężystej pokryta powłoką organiczną Delta Tone. Bardzo popularna opaska do mocowania węży gumowych w układach chłodzenia samochodów.
  • Opaska NORMA COBRA wykonana ze stali W4. Ze względu na swoją konstrukcję kompensuje wpływ zmiany temperatury na szczelność połączenia.