Demontaż instalacji CNGDemontaż instalacji CNG – profesjonalne usługi demontażu instalacji gazowej CNG

Posiadasz instalację gazową CNG i chcesz ją zdemontować? Zadzwoń do naszego serwisu instalacji gazowych CNG pod numer 535 110 285. Oferujemy profesjonalny i bezpieczny demontaż instalacji gazowej CNG oraz przygotujemy zaświadczenie oraz dokument handlowy, których potrzebujesz podczas dodatkowego badania technicznego oraz w urzędzie podczas procedury wykreślenia adnotacji o instalacji gazowej z dowodu rejestracyjnego.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Posiadamy ogromny zasób wiedzy i osiemnastoletnie doświadczenie w montażu samochodowych instalacji LPG oraz CNG. Nasze profesjonalne procedury demontażu instalacji gazowych zapewniają pełne bezpieczeństwo, na które udzielamy gwarancji. Indywidualne podejście do każdego klienta oraz kompleksowa obsługa sprawiają, że z nami zdemontujesz swoją instalację gazową CNG bez żadnych problemów.

Dokumenty potrzebne do wykreślenia adnotacji o zasilaniu gazem z dowodu rejestracyjnego:

  • wniosek o wykreślenie adnotacji w dowodzie rejestracyjnym o zasilaniu gazem z urzędu
  • zaświadczenie o wykonanym dodatkowym badaniu technicznym pojazdu potwierdzające demontaż instalacji przystosowującej pojazd do zasilania gazem
  • zaświadczenie o demontażu instalacji wystawione przez upoważniony podmiot do demontażu instalacji gazowych
  • faktura VAT lub rachunek za demontaż instalacji gazowej wystawiony przez upoważniony podmiot do demontażu instalacji gazowych
  • dowód rejestracyjny
  • karta pojazdu (jeśli była wydana)

Skorzystaj z naszych usług demontażu instalacji gazowej CNG i pozbyć się problemu związanego z adnotacją o zasilaniu gazem w dowodzie rejestracyjnym.