Firma ROCAR zajmuje się kompleksowym zaopatrywaniem firm, warsztatów oraz klientów indywidualnych w następujące produkty:

  1. instalacje gazowe LPG do pojazdów samochodowych,
  2. szyby samochodowe,
  3. obejmy, opaski i zaciski

Prowadzimy również szkolenia oraz konsultacje techniczne w zakresie motoryzacji – głównie najnowsze rozwiązania w zakresie systemów LPG.Zamówienia dostarczamy do naszych klientów na całym terytorium Polski jak i zagranicy. Posiadamy własny transport ale korzystamy również z usług wyspecjalizowanych firm spedycyjnych dzięki temu jesteśmy w stanie skrócić czas dostaw i na bieżąco reagować na potrzeby klientów.
Dzięki temu, że bezpośrednio współpracujemy z największymi producentami, możemy zapewnić naszym Klientom bardzo korzystne ceny na najlepsze na świecie części, co przy dzisiejszej konkurencji na rynku jest równie ważne, jak jakość oferowanych produktów. W kontaktach z firmami współpracującymi olbrzymi nacisk kładziemy na partnerstwo i profesjonalne zaangażowanie w osiąganie obopólnych korzyści. Na rynku motoryzacyjnym kooperujemy z tymi partnerami, którzy chcą profesjonalnie i nowocześnie działać na dynamicznie zmieniającym się rynku motoryzacyjnym.
Wieloletnia działalność ROCAR na rynku krajowym, jak i zagranicznym zaowocowała zaufaniem wielu klientów, którzy podjęli współpracę z naszą firmą. Doświadczenie i zdobyta wiedza gwarantują profesjonalną i kompleksową obsługę, co pozwala utrzymywać stałą więź z naszymi klientami.