Rocar dystrybutor zbiorników CNG firmy Faber

Zostaliśmy dystrybutorem zbiorników CNG firmy Faber na Polskę.

Firma Faber została założona w 1972 r. szybko się rozwinęła, stając się wiodącym dostawcą zbiorników z gazem wysokociśnieniowym do przechowywania gazów pod wysokim ciśnieniem CNG. Na całym świecie firma Faber zyskała najlepszą reputację dzięki wysokim standardom jakości i zdolności do spełniania najbardziej rygorystycznych specyfikacji określonych przez organy międzynarodowe. Kompletny zestaw butli o pojemności do 700 litrów, pięć nowoczesnych fabryk, kompetentna, w pełni wyszkolona kadra pracownicza, dbająca o jakość i elastyczność, uczyniła Faber prawdziwie globalnym dostawcą butli wysokociśnieniowych na pięciu kontynentach .
Fabryki w północno-wschodnich Włoszech, o łącznej powierzchni 100 000 m2, mają zdolność produkcyjną prawie miliona butli rocznie. Dzięki tej wysokiej zdolności produkcyjnej w połączeniu z wysoką jakością firma Faber jest postrzegana jako lider w branży dostaw cylindrów wysokociśnieniowych.

Wszystkie nasze fabryki są regularnie kontrolowane przez niezależne jednostki notyfikowane i audytowane zgodnie z wymogami odpowiednich organów bezpieczeństwa, międzynarodowych koncernów gazowniczych i producentów pojazdów. Ponadto wszystkie nasze fabryki są rygorystycznie oceniane, akredytowane i zarządzane jako stały element systemu zarządzania jakością Faber, który obejmuje certyfikaty ISO 9001, ISO / TS 16949, EN / ISO 13485 i ISO 14001

Dzięki pełnemu zakresowi średnic od 140 mm do 660 mm, pojemności od 10 do 700 litrów i ciśnieniu do ciśnienia roboczego 700 bar, zbiorniki Faber nadają się do najbardziej wszechstronnych zastosowań w pojazdach na gaz ziemny, stacjach benzynowych i przyczepy.

Faber dostarcza na całym świecie lekkie, wysokiej jakości butle do CNG. Firmy motoryzacyjne, zaangażowane w produkcję OEM NGV, doceniają gotowość i zdolność firmy Faber do przestrzegania najsurowszych przepisów bezpieczeństwa i wszystkich specyficznych wymagań dotyczących dokładności wymiarów cylindrów. Cylindry Faber są również wysoko cenione przez firmy zajmujące się konwersją pojazdów na CNG.