przemysl-plastikStosowanie najwyższej jakości produktów w przemyśle maszyn budowlanych, drogowych, maszyn rolniczych, leśnych i silnikach mechanicznych elementy łączące mogą być narażone na trudne warunki pracy, wymagające optymalnego podtrzymania, bezpieczeństwa i niezawodności. Szczelne produkty Grupy NORMA są cenione za trwałość i wydajność, co powoduje mniejsze przestoje i więcej zadowolonych klientów oraz użytkowników końcowych.

Do najpopularniejszych towarów w naszej ofercie można zaliczyć:

  • Opaski ślimakowe
  • Obejmy GBS
  • Obejmy RSGU
  • Obejmy OETIKER
  • NORMETTA – taśmy i zamki
  • Obejmy SVS
  • TORRO SPIRO
  • Obejmy do układów wydechowych
  • Opaski kablowe

alt
Obejmy GBS powszechnie stosowane do mocowania przewodów elastycznych, z twardej gumy, zbrojonych stalą, pracujących w instalacjach próżniowych lub ciśnieniowych. Obejma jednoczęściowa skręcana śrubą M10.

alt
Uniwersalna opaska ślimakowa zgodna z normą DIN 3017. Taśma i obudowa śruby wykonana ze stali nierdzewnej wg DIN 1.4016 (AISI 430, H 17) a śruba cynkowana galwanicznie (wolne od Chromu VI wartościowego). Łeb śruby przystosowany do zakręcania śrubokrętem płaskim, krzyżowym.

alt
Obejma MINI przeznaczona jest do cienkosciennych węży o małych średnicach wykonanych z miękkich materiałów. Dzięki gładkiej powierzchni wewnętrznej i wyprofilowanym krawędziom taśmy o szerokości 9 mm, nie uszkadza węża. Nakrętka skręcająca obejmę, nie wypada z gniazda nawet po całkowitym wykręceniu śruby.

alt
OETIKER służy do łączenia węży niskociśnieniowych. Stal ocynkowana i pasywowana w kolorze żółtym Obejmy Oetiker z 1 uchem nie posiadają kłopotliwych zapięć ani śrub i są idealne do zastosowań w ciasnych przestrzeniach.

alt
Obejma RSGU mocująca do rur, kabli, przewodów sztucznych, wykonana z taśmy ocynkowanej w wkładką gumową. Otwory mocujące na śrubę M5 wzmocnione specjalnymi nakładkami.

alt
Opaska NORMA FBS ze stali sprężystej pokryta powłoką organiczną Delta Tone. Bardzo popularna opaska do mocowania węży gumowych w układach chłodzenia samochodów.

alt
Opaska NORMA Cobra wykonana ze stali W4. Ze wzgledu na swoją konstrukcję kompensuje wpływ zmiany temperatury na szczelność połączenia.

alt
Obejma przeznaczona jest do cienkościennych węży o małych średnicach wykonanych z miękkich materiałów. Dzięki gładkiej powierzchni wewnętrznej i wyprofilowanym krawędziom taśmy, nie uszkadza węża.

alt
Uniwersalna opaska ślimakowa zgodna z normą DIN 3017. Opaska dostarczana w stanie otwartym. Taśma wykonana ze stali nierdzewnej wg DIN 1.4016 (AISI 430, H 17) a śruba i obudowa śruby cynkowana galwanicznie (wolne od Chromu VI wartościowego). Łeb śruby przystosowany do zakręcania śrubokrętem płaskim.

alt
Opaska zaciskowa do mocowania na elastycznych wężach i przewodach wykonanych z tworzyw sztucznych, wzmacnianych spiralą stalową bądź plastikową. Rozwiązanie obejmy z szerokości taśmy 9 mm lub 12 mm i mostkiem o średnicy D 4,0 mm. Opaska z przeznaczeniem dla węży ze spiralą lewoskrętną.

Zamówienia i pytania prosimy kierować pod numer telefonu: 794 110 184